Elektrické podlahové vytápění Heatflow

Nabízíme našim klientům nejen standardní vytápění pomocí elektrokotle nebo přímotopů, ale můžete si zvolit i podlahové vytápění od renomované značky Heatflow. 

Heatflow – zcela nová úroveň elektrického podlahového vytápění

Technologie Heatflow efektivně natápí akumulační vrstvu, která vede teplo dál na svůj povrch bez ztrátových teplotních rozdílů. Celoplošně prohřátá podlaha pak efektivně sálá do prostoru a rovnoměrně prohřeje celou konstrukci budovy, které nejefektivněji a nejkomfortněji ohřívá vzduch - vytváří stálou tepelnou pohodu.

Elektrické vytápění s nejvyšší výslednou účinností

Fólie Heatflow je složena z karbonové tkaniny, která se při minimální spotřebě energie okamžitě zahřívá. V celoplošném přenosu tepla do akumulační vrstvy využívá kombinaci dlouhovlnného infračerveného záření i vedení tepla a maximalizuje tak efektivitu využití energie. Ačkoliv je účinnost podobná, jako účinnost jiných elektrických topidel, výsledná efektivita systému Heatflow je násobně vyšší.

Inteligentní řízení vytápění

Nedílnou součástí vytápění je regulace. V domech s velmi nízkou tepelnou ztrátou z naší produkce bude topení v provozu pouze několik hodin denně a proto je nasnadě jeho provoz přizpůsobit požadavkům zákazníka a nabídnout mu tak dokonalý komfort i co se týče teplé podlahy. To lze zajistit správným naprogramováním systému vytápění našimi techniky pomocí sytému LOXONE.

Vytápění na míru přesně vašeho objektu

V případě bližšího zájmu vypracuje naše projekční oddělení kompletní projekt vytápění na míru Vašeho objektu podle tepelné ztráty, typu konstrukce, jednotlivých vrstev skladby podlahy i využití místnosti.

Kde se dozvíte o Heatflow více:

Sledujte krátká videa, kde se dozvíte o podlahovém vytápění Heatflow další informace.

www.tvbydleni.cz/channel/heatflow/

Krátká videoprezentace Heatflow

Napište nám
Jméno*
Email*
Telefon
Lokalita*
* Povinné položky